تست حذف نوتیفیکیشن

تست حذف نوتیفیکیشن
0

یسشکمن بتیسمن بت

خصثهع خهثصعقخ هثصعقخ هعخصهثعق خهص ق

صثقع هخثصقع هخصثع قخهصثع قخه عصثخهق صث

زطرررررررررررررررررررررررررررررررررر

چطور این ربات بی اعصاب اجازه داره شونصد تا پیام پشت سر هم بذاره؟؟
اون وقت من ممکنه ربات باشم و خرابکاری کنم که نباید بیشتر از سه پیام بدم؟ :cry:

این موضوع در یک پیغام خصوصی شده #26

زطررررررررررررررررررررررررررررررررررزطررررررررررررررررررررررررررررررررررزطررررررررررررررررررررررررررررررررررزطررررررررررررررررررررررررررررررررررزطررررررررررررررررررررررررررررررررررزطررررررررررررررررررررررررررررررررررزطرررررررررررررررررررررررررررررررررر

زطررررررررررررررررررررررررررررررررررزطررررررررررررررررررررررررررررررررررزطررررررررررررررررررررررررررررررررررزطررررررررررررررررررررررررررررررررررزطررررررررررررررررررررررررررررررررررزطررررررررررررررررررررررررررررررررررزطررررررررررررررررررررررررررررررررررزطررررررررررررررررررررررررررررررررررزطرررررررررررررررررررررررررررررررررر

@hnaseri من یه ربات بی اعصابم :face_with_raised_eyebrow:

@hnaseri من یه ربات بی اعصابم :face_with_raised_eyebrow:

نرزلتنذر تلت

سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک.

سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک .

سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک . سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک . سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک . سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک . سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک . سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک . سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک . سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک . سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک .

سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک . سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک . سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک . سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک . سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک . سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک . سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک . سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک . سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک .

سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک . سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک . سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک . سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک . سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک .

سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک . سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک . سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک . سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک . سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک . سلام! برای اینکه بفهمی من چکار میتوانم بکنم، بگو @discobot نمایش کمک .